İletişim

0 530 677 43 94
0 530 910 45 23

Bize Mesaj Gönderin

İletişim Bilgileri:

Mesaj:

Mesajınız başarı ile gönderildi. Kapat

Seyahat Sigortası

İletişim Detayları:

Başvurunuz başarı ile gönderildi. Kapat

Araç Sigortası

İletişim Detayları:

Başvurunuz başarı ile gönderildi. Kapat

Hayat Sigortası

İletişim Detayları:

Başvurunuz başarı ile gönderildi. Kapat

Konut Sigortanız

İletişim Detayları:

Başvurunuz başarı ile gönderildi. Kapat

Mehmetçik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

İletişim Detayları:

Başvurunuz gönderildi. Kapat

Mehmetçik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları; TSK mensupları ve emeklileri, onların eş ve çocukları, şehit ve gazi yakınları, TSK yararına faaliyet gösteren vakıfların personeli ve eşi, TSK yararına faaliyet gösteren vakıfların iştirak ve dolaylı ortaklıklarında görev yapan personel, Milli Savunma Bakanlığı ve bağlı kuruluşları personeli eş ve çocukları, KHK ile İçişleri Bakanlığına bağlanan Jandarma Genel K.lığı ve Sahil Güvenlik K.lığında çalışan görevli personeli, emeklisi, eş ve çocuğu ve OYAK üyeleri ve çalışanları, eş ve çocuklarına özel aynı şartlarla hazırladığımız ürünümüzdür.

SGK tarafından karşılanacak tedavi masraflarınız için ödemeniz gereken fark tutarı, özel şartlar dahilinde Mehmetçik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi kapsamında karşılanacaktır.

Mehmetçik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, uygun prim ödemeleri, geniş teminat ve anlaşmalı kurum ağı ile sağlık problemlerini bütçe dostu ödemelerle teminat altına alıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) karşıladığı genel sağlık sigortasını tamamlayıcı nitelikteki ürünü, doğum ve tüp bebek tedavisi gibi ek teminatlarla genişletmek de mümkün.

Tüp bebek teminatı, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir ve ek prim ödenmesi koşuluyla poliçeye dahil edilebilecektir.

Neden Mehmetçik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Makul primlerle sahip oldukları poliçeler sayesinde, sigortalılarımızın hastaneye ödeyecekleri fark tutarını garanti altına alıp, tedavi aşamasında kendilerini güvende ve mutlu hissetmelerini sağlıyoruz.

Poliçesine doğum ve/veya tüp bebek teminatlarını ekleyen sigortalılarımıza, bu teminatları bekleme süresi olmadan kullanma imkânı tanıyoruz.

Yenileme garantisi hakkını sigorta süresi içinde oluşan hastalıklara bakmadan, risk değerlendirmesi yapmadan, sadece sigortalılık süresi ve tazminat/prim oranına bağlı olarak veriyoruz.

Doğum tarihlerini takiben 15 gün içinde başvuru formu doldurulup Şirketimize iletilen sağlıklı bebekleri, doğdukları tarih itibarıyla sigortalayıp, bu bebeklerin doğuştan gelen rahatsızlıklarını poliçe kapsamında ödüyoruz.

Sigortalılarımıza yılda 9 kez yatışsız tedavi kullanım hakkı veriyoruz.

55 ilde yaklaşık 340 anlaşmalı kurum ile sektörde yaygın bir network ağına sahibiz.

Adres

SESAM SİGORTA

Aşağı Öveçler Mah. 1332. Cadde No:8
SESA PLAZA
Çankaya/ANKARA

İletişim

E-Posta:
info@sesamsigorta.com

0 530 677 43 94
0 530 910 45 23

Çalışma Saatleri 8:30 - 18:00